.

Bar Mleczny (PosteRiso#12)

Dostępność: brak towaru
Cena: 79,00 zł 79.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Tytuł: Bar Mleczny

Autor: Gosia Kulik

Druk: Riso

Kolory: 4 (czarny, żółty, różowy, niebieski)

Format: A3 (420/297mm)

Papier: Munken Pure 240g

Nakład: 100 egz.

Wydanie I

Sygnowana na odwrocie 3 pieczęciami: „printed on Riso by Oficyna Peryferie”, numeracja X/100 z oznaczeniem „wydanie I" oraz stempel z informacją o autorstwie i tytule.

Mój drukarsko komentarz: Gdy Gosia zaproponowała mi, że narysuje scenę z baru mlecznego, miałem pewność, że to będzie coś na 101% trafionego. Niedawno skończyliśmy pracę nad jej zinem "Chemia z Niemiec", który udowodnił jak świetnie jej rysunki sprawdzają się na riso. Zazwyczaj drukuję je takim riso'wym wariantem CMYKa, czyli tradycyjnymi kolorami drukarskimi bez kombinowania na wyrafinowane separacje kolorystyczne. Uważam, że w przypadku takich prac im prościej, tym lepiej. Mocny, czarny rysunek konturowy i podkład z warstw drukowanych w triadzie (różowy, żółty, niebieski) to optymalne rozwiązanie. (Michał Chojecki, 13.05.2020)


 

Praca wydana w ramach projektu PosteRiso – regularnie co 3-4 miesiące zapraszam różnych artystów do stworzenia grafiki specjalnie dla Oficyny i pod kątem druku riso. Starannie wybieram rysowników, projektantów i ilustratorów, których praca mnie inspiruje oraz których twórczość chcę promować. Jako kurator projektu i drukarz wkładam mnóstwa serca w każdy print i zapraszam do wspólnego odkrywania i kolekcjonowania grafiki riso!

Grafiki dostępne są indywidualnie, w zestawach i abonamencie.

 

Często zamawiane w zestawie
Giving up was never an option
Giving up was never an option

347,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.