Menu
.

Hodowanie

Dostępność: brak towaru
Cena: 55,00 zł 55.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Mamy drugie wydanie „Hodowania"!!! Po wyprzedaniu pierwszego nakładu niedługo po premierze (w 2017 roku), w końcu dziś 1.09.2022 oddajemy Wam dodruk. Tym razem książka wydrukowana została na innym papierze (Munken Print Cream) i oprawiona w stylu perfect binding na naszej nowej, pracownianej klejarce (czyli po prostu jest „miękka klejona”). Aby forma była wygodniejsza, dodałem do okładki skrzydełka. Polecam, Michał Chojecki :)

 -----

Hodowanie Sylwii Walczowskiej to picturebook o specyficznym i w gruncie rzeczy nierozerwalnym związku człowieka z naturą. To, co dostajemy, to osiemdziesiąt stron intrygujących grafik i nieoczywistych zestawień składających się w złożoną narrację.

Sama Walczowska o swojej książce pisze tak:

W Hodowaniu stawiam się na równi z wszelkim Żywym, występującym na planecie Ziemia. Jestem człowiekiem,  jestem częścią ekosystemu i przechodzę przez te same etapy rozwoju. Stanowię element rozbudowanej, wielokrotnie złożonej i zdaje się doskonałej koncepcji natury. Przyglądając się  jej z bliska, mogę lepiej poznać siebie. Z tej perspektywy, rośliny mają  nade mną przewagę, bez nich nie przetrwałabym.

Książka składa się z ilustracji, fotografii i kolaży, jest opowiadaniem o procesie życia roślin. Kiełkowanie, wzrastanie, dojrzewanie, owocowanie, rozmnażanie, przekwitanie, obumieranie, kiełkowanie, wzrastanie, dojrzewanie…

 

Tytuł: Hodowanie

Autorka: Sylwia Walczowska

Format: ok. 150x195 mm

Druk: Riso MZ77e w Oficynie Peryferie

Papier: Munken Print Cream 115 gms

Nakład: 50 egz

Strony: 80

Oprawa: miękka klejona, ze szkrzydełkami, karton Remake Sand

Często zamawiane w zestawie
Instytut
Instytut
49,00 zł
szt.
Languid Woman (PosteRiso#14)
Languid Woman (PosteRiso#14)
79,00 zł
szt.
KOZMIKUS
KOZMIKUS
20,00 zł
szt.
S jak Sitodruk / S is for Screen printing
S jak Sitodruk / S is for Screen printing
49,00 zł
Jak Zrobić Książkę?
Jak Zrobić Książkę?
49,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.