.

Jak Zrobić Książkę? [BOOTLEG/xero]

Dostępność: brak towaru
Cena: 49,00 zł 49.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

 „Jak zrobić książkę” to pierwszy na rynku podręcznik samodzielnego szycia i oprawy książek. Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o zrobieniu własnej publikacji, ale nie wiesz, jak się za to zabrać, to teraz już nie masz wymówki – to da się zrobić i dzięki tej książce dowiesz się krok po kroku jakie to proste!

Jak zbudowana jest książka?
Jak samodzielnie przygotować i wydrukować treści?
Wreszcie jak uszyć i oprawić blok książki? 

Ta publikacja to przystępny miks teorii i praktyki. Prawdziwa pigułka wiedzy sprawdzonej w działaniu – wynik kilku lat prowadzenia warsztatów introligatorskich, które w całej Polsce ukończyło już ponad 1500 osób! 

Ta strona dotyczy wariantu wydania w wersji BOOTLEG / xero – drukowana cyfrowo, kserowana kopia oryginału wydanego na riso. 

Wersję oryginalną znajdziesz tutaj

O autorze:

Michał Chojecki – artysta wizualny, twórca książek i projektów artystycznych, założyciel Oficyny Peryferie, adiunkt na Wydziale Grafiki ASP w Warszawie, gdzie prowadzi pracownię rysunku.

 

WYDANIE TRZECIE! 

Autor: Michał Chojecki

Ilustracje: Natalia Łajszczak i Marta Tomiak

Ilość stron: 104

Format: A6

Nakład: 100 (Bootleg / xero)

Druk: cyfra POD (xero)

Papier: Ecco Book 80g (Bootleg/xero)

-----

O wydaniu:

BOOTLEG /xero – jest to pół-piracka wersja książki, powstała z zeskanowania oryginału i powielenia go w druku cyfrowym w trybie druku na życzenie w zewnętrznej drukarni. To wydanie jest pierwszą próbą stworzenia linii "oficjalnych bootlegów" będących wznowieniami wyprzedanych wydań.

Bootleg — niezależna kopia tekstu kultury, najczęściej tworzona na własny użytek bez celów komercyjnych. Zjawisko bootlegu jest silnie związane z kulturą fanowską. Cechą wyróżniającą bootleg od profesjonalnego wydania stał się surowy, nieobrobiony charakter. Niska jakość dźwięku czy obrazu wynika z amatorskiego lub domowego sposobu powielania i rejestracji. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.