Powrót do góry

PosteRiso – abonament

240.00
Czas dostawy: 7 dni
Abonament na 4 edycje PosteRiso

Abonament PosteRiso to super sposób na zbudowanie własnej kolekcji druków! Od teraz co mniej więcej 3-4 miesiące wyślemy Ci po 3 plakaty drukowane u nas na Riso, a projektowane przez zaproszonych do projektu artystów, ilustratorów i grafików!

ARTYŚCI

Jest nam bardzo miło ogłosić, że z paczką PosteRiso #8 do projektu dołączył Daniel Gutowski! 

GRAFIKI

W paczce #8 znajdziecie 3 grafiki Daniela Gutowskiego: „Superherosi", „Burn" i „Window"

CENA W ABONAMENCIE

Podstawową formą sprzedaży PosteRiso jest abonament na 4 edycje, który kosztuje 240zł (co daje 60 zł/paczka i 20 zł/grafika)!

TERMINY

UWAGA! Zamówienia na abonament przyjmujemy tylko przez 2 tygodnie od premiery bieżącej paczki, czyli do 1.02.2019. Zamówi swoją kolekcję już dziś :) 

Premiera każdego zestawu przewidziana jest co 3-4 miesiące, czyli 3-4 razy w roku. Do niedawna staraliśmy się publikować paczki co kwartał, ale od edycji #8 zmieniamy zasady na bardziej nieregularne. Po prostu proces tworzenia dobrej jakości projektów i druków wymaga od nas nieco więcej czasu.

FORMAT I TECHNIKA

Plakaty drukowane są przez nas na Riso. Używamy wysokiej jakości papierów dobranych indywidualnie do każdego projektu. Format plakatów wynosi 420/297 – A3

CO TO JEST POSTERISO?

PosteRiso to projekt wydawniczy Oficyny Peryferie polegający na cyklicznym publikowaniu zestawu z grafikami tworzonymi na Riso przez starannie wybranych przez nas artystów.

Celem projektu jest zachęcenie do tworzenia małej kolekcji druków artystycznych. Zestawy PosteRiso dostępne są w formie abonamentowej, w paczkach i pojedynczo.


Masz pytania? Napisz: sklep@oficynaperyferie.pl


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ):

Czy otrzymam grafiki z wcześniejszych edycji zamawiając abonament?

    Nie. Abonament zawiera tylko bieżącą paczkę i 3 kolejne, których premiera odbędzie się w przyszłości.

    Kiedy otrzymam kolejne grafiki?

    Premiery PosteRiso są cykliczne, ale nie regularne. Naszym celem jest stworzyć 3, a najlepiej 4 paczki rocznie. Jak tylko następna paczka będzie gotowa, wysyłamy do Ciebie nowe grafiki.  

    Co się stanie, gdy się zmienię adres lub mój punkt odbioru przestanie istnieć?

    Przed wysyłką i tak napiszemy do Ciebie maila z pytaniem o to, czy dane są aktualne. Jeśli cokolwiek w kwestii dostawy się zmieni, daj po prostu znać!

     Jaki artysta / artyści znajdą się w kolejnych paczkach?

     Wiem, ale nie powiem :) To niespodzianka. Do każdej edycji zapraszam artystów, których cenię, którzy mnie inspirują, a ich styl pasuje do projektu i techniki. To moja osobista selekcja i odpowiedzialność, pozdrawiam, Michał Chojecki :)

     JESZCZE NIGDY NIE ZADNE PYTANIE (NAQ - never asked question :)

     Czy mogę zwrócić moje PosteRiso?

     Tak, jak zawsze masz ustawowe 14 dni na zwrot zakupów. Co więcej, jeśli uznasz, że grafiki są beznadziejne i nie chcesz się już z nami bawić, możesz w ogóle zlikwidować swój abonament, a my zwrócimy Ci kasę proporcjonalnie do ilości pozostałych paczek.

     Pokrewne produkty

     gutowski_posteriso8_superherosi

     Superherosi (PosteRiso#8)

     Daniel Gutowski

     49.00 zł

     gutowski_posteriso8_window

     Window (PosteRiso#8)

     Daniel Gutowski

     49.00 zł

     OBIECUJEMY NIE SPAMOWAĆ. W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ WYPISAĆ SIĘ Z NEWSLETTERA.

     KONTAKT@OFICYNAPERYFERIE.PL